Hindistan Fındıklı Lokum
Hindistan Fındıklı Lokum
Hindistan Fındıklı Lokum

Hindistan Fındıklı Lokum (TALK109)

Fiyat : 60,00TL(KDV Dahil)

ADET

Artır Azalt

Muhteviyatı:Toz şeker,Fındık,M.Nişasta,Asitliği düzenleyici citrik asit E330

Lokumbox Lezzeti İçerir

Fındıklı Lokum ürünümüz, Lokumbox lezzeti ve kalitesiyle hazırlanmaktadır. Tüm ürünlerimiz profesyonel bir şekilde fabrikalarımızda hazırlanır ve en mükkemel haliyle sofralarınıza ulaşır.

Lokumbox Lezzeti İçerir

Tüm ürünlerimiz el değmeden fabrikalarımızda hazırlanmakta ve Lokumbox lezzeti içermektedir. Yüksek kaliteli ürünlerimiz, nitelikli işçi ve personellerimizle mükkemel bir lokumbox ürününe dönüşür.

Sağlıklı ve Düşük Kalorili

Bizde gramaj oyunları yok. Tüm ürünlerimiz gerçekten lezzetli ve kaliteli olması amacıyla hazırlanmıştır. Ürünlerimizde gramajı artırmak için şeker veya benzeri maddeleri gereksiz yere fazla koyarak kalitemizi bozmadık.

Uygun Fiyat

Tüm ürünler, en uygun fiyatlarla karşınızdadır. Ürünlerimizin pek çok piyasadaki rakipleriyle kıyaslandığında son derece lezzetli ve uygun fiyatlı ürünlerdir. 500 ve 1kg şeklinde iki seçeneğimiz var.

Uzun Ömürlü

Tüm ürünlerimiz kuru ve serin bir yerde muhafaza edildiği takdirde uzun süre bozulmadan tüketimi sağlanabilir.

Yüksek Kaliteli Malzemeler

Ürünümüz, en iyi kalitede malzemeler ile hazırlanmıştır. Son derece kaliteli ve sadece en iyi ürünlerle üretiliyor.

Ödeme Kolaylığı

Ürünü satın almak için kredi kartına ihtiyacın yok. Banka havalesi, eft, banka kartı gibi farklı alternatifleri de deneyebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışveriş tutarınız 75 TL’yi geçtiğinde ücretsiz kargo avantajı yakalarsınız. Ürünleri ücretsiz kargı ile satın almak için sepet tutarınızın 75 TL’yi geçmesi yeterlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR