Tatlan Lokum, 1976 yılında İstanbul Fatih ilçesinde Lokumbox çatısı altında kurulmuştur. Firmamız kurulduğu ilk günden bu yana aynı kalite ve hizmet çerçevesinde müşterilerine hizmet vermiş ve nitelikli ürün üretimi gerçekleştirmiştir. Firmamız, cezerye, cezerye çeşitleri, mevlüt şekeri ve lokum çeşitleri gibi çok geniş bir ürün gamında ürünler üretmektedir. Tüm müşterilerimize özenle hazırladığımız ürünler, ilk günkü tazeliğini korumakta ve ilk günkü kalitede teslim edilmektedir. Tatlan lokum olarak ürettiğimiz tüm ürünler, taze ve kaliteli bir şekilde hasarsız teslim edilmektedir.

Müşterilerimiz için özenle hazırlayarak ürettiğimiz cezerye ve cezerye çeşitleri, oldukça lezzetli olup, özel günlerde, akşam yemekten sonra siz ne zaman isterseniz isteyin, sofranızda hep taze kalacak ve lezzetli olacak bir şekilde üretilmektedir. Tüm ürünlerimizin üretiminde bu hassasiyeti ve özeni göstermekteyiz. Lokumbox firması olarak siz değerli müşterilerimiz için cezerye fiyatları konusunda son derece hassas davranıyor ve fiyatları siz değerli müşterilerimizin bütçesine uygun bir şekilde hazırlıyoruz.

Toptan cezerye siparişi vermek isteyen müşterilerimize de hem fiyat hem de taze ulaşılabilirliği açısından güvence veriyoruz. Siparişleriniz ile ilgili bilgi almak ve olası herhangi bir sorunda iletişime geçmek için, web sitemizde yer alan canlı destek alanından bizimle iletişim kurabilir ve hemen yardımcı olmamızı talep edebilirsiniz. Bu konuda sizlere ilk günkü hassasiyeti ve desteği sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hemen sipariş verin ve lezzetli cezerye çeşitleri hemen kapınıza gelsin.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
KATEGORİNİN ÇOK SATANLARI
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR